Covidowe spotkania randkowe

Czas pandemii to bez wątpienia okres bardzo nietypowy, w którym musimy przyzwyczajać się do zupełnie innej rzeczywistości niż ta, jaką znaliśmy do tej pory. Zmiany zachodzą we wszystkich dziedzinach życia i jest to nie do uniknięcia.

Jednym z obszarów, które może nie tyle cierpi, ale jest mocno przekształcone przez panujące obecnie realia, jest świat randek i ogólnie spotkań damsko-męskich. Co o randkach w czasie pandemii sądzą ich uczestnicy?

Jest dziwnie, ale nie jest źle

Dla części osób nie zmieniło się wcale tak dużo. Są to osoby, które do tej pory skupiały się głównie na portalach randkowych i randkach online. Zamieniały je na spotkania tradycyjne raczej niechętnie.

Randki online zawsze na czasie

Zdecydowana większość osób traktowała jednak zawsze randki online jako trampolinę dla tradycyjnych znajomości. To ich opinie są w tym momencie najciekawsze.

Okazuje się bowiem, że wymuszenie dystansu społecznego wcale nie wpłynęło jakoś specjalnie negatywnie na randki.

Przeniosło je co prawda do Internetu i nie pozwoliło im na rozwój z tradycyjną dynamiką, ale użytkownicy portali randkowych zdążyli przez kilka tygodni pandemii zawrzeć zwykle po 2-3 znajomości wirtualne, które dobrze rokują na przyszłość. I będą chcieli je rozwijać z nadzieją, że coś z tego wyjdzie.